Wyniki konkursu plastycznego pt. Niepodległa osiągnięcia Gminy Kamień Krajeński w okresie 1918-2018 Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
09.11.2018.

Protokół z wynikami konkursu plastycznego

„Niepodległa” – osiągnięcia Gminy Kamień Krajeński w okresie 1918-2018”


 

Komisja w składzie:

1. Urszula Brycka – przewodniczący

2. Joanna Miotk – członek

3.  Bożena Pieńkos – członek

4. Małgorzata Kardasińska – członek

 

w dniu 09 listopada 2018 r. z pośród wszystkich złożonych prac wybrała następujące:



W kategorii klas 0 – III szkoły podstawowej:

1 miejsce – Kawka Bartek – klasa II – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

2  miejsce –  Kwiatkowska Maja – klasa III – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy;

3. miejsce – Herman Maja – klasa „0” – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Zamartem;

 

Wyróżnienia:

- Herman Oliwier – klasa III – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Zamartem;

- Lipińska Maja – klasa II – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy;

- Pestka Izabela – klasa „0” – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Zamartem;

- Sobieszczyk Kamil – klasa I A – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

 

W kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej:

1 miejsce – Pick Marcelina – klasa V A – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

2 miejsce – Tybura Alicja – klasa VI – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Zamartem;

3 miejsce –  Cysewski Gabriel – klasa IV A – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

 

Wyróżnienia:

- Betin Dominka – klasa V C  – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

- Krawczak Bartek – klasa V – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy;

- Piechowski Maksymilian – klasa VI – – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Zamartem;

- Płócinik Seweryn – klasa VI  – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy;

- Turzyńska Karolina – klasa VI B – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

 

W kategorii klas VII-VIII szkoły podstawowej i klas III oddziałów gimnazjalnych:

1 miejsce – Januszewska Zuzanna – klasa VII – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy; 

2 miejsce – Grzebielucha Emilia – klasa VII B – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

3 miejsce –  Zygmańska Alicja – klasa VII – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Zamartem;

 

Wyróżnienia:

- Balbus Milena – klasa VIII – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy;

- Swobodziński Paweł – klasa VII A – Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim;

 

Gratulujemy zwycięzcom, o terminie wręczenia nagród poinformujemy w przyszłym tygodniu.    


konkurs__niepodlegla.jpg
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved