Wręczenie nagród Burmistrza Kamienia Krajeńskiego Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
14.10.2015.

herb_miasta_kamien_a.jpg

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 października 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza Kamienia Krajeńskiego dla wyróżnionych nauczycieli ze szkół Gminy Kamień Krajeński.

Uroczystość rozpoczeła Urszula Brycka dyrektor Miejsko Gminnego Zespołu Usług Oświatowych w Kamierniu Krajeńskim witając wszystkich przybyłych gości.  Burmistrz Wojciech Głomski złożył wszystkim nauczycielom serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dziękując za osiągane efekty pracy z dziećmi i młodzieżą w wypełnianiu zadań w procesie opiekuńczo – wychowawczym i edukacyjnym. Do życzeń dołączył się również Przewodniczący Rady Miejskiej pan Kazimierz Warylak. Dyrektor Miejsko Gminnego Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Krajeńskim pani Urszula Brycka przedstawiła krótko sytuację oświaty i szkół w Gminie Kamień Krajeński oraz złożyła życzenia z okazji dzisiejszego święta. 

 

Za szczególne osiągnięcia i wyjątkowe podejście do wykonywanego zawodu najlepsi nauczyciele otrzymali nagrody Burmistrza. W tym roku przydzielono cztery nagrody:  

  •  
  • - pani Bernadecie Wojas – nauczycielce języka polskiego Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy

  • - pani Hannie Sadowskiej - nauczycielce jezyka angielskiego i niemieckiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego im. I Armii Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim,
  •  
  • - panu Dariuszowi Fridehl – nauczycielowi matematyki Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamieniu Krajeńskim,      
  •  
    - panu Janowi Rydielskiemu - nauczycielowi matematyki, informatyki i muzyki Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zamartem.

Na koniec uroczystości wręczenia wystąpił Paweł Betin ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu Krajeńskim  - laureat III nagrody w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu "List do Ojca. List do Taty" zorganizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją im. Cyryla i Metodego/Inicjatywa Tato.Net pod honorowym patronatem rzecznika praw dziecka Marka Michalaka.

 


 

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

 

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved