Wręczenie nagród Burmistrza Kamienia Krajeńskiego Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
14.10.2014.

herb_miasta_kamien_a.jpg

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 października 2014 roku w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza Kamienia Krajeńskiego dla wyróżnionych dyrektorów i nauczycieli szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kamień Krajeński.


 

 

Uroczystość rozpoczął Burmistrz Wojciech Głomski, witając wszystkich przybyłych gości. Złożył wszystkim nauczycielom serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dziękując za osiągane efekty pracy z dziećmi i młodzieżą w wypełnianiu zadań w procesie opiekuńczo – wychowawczym i edukacyjnym. Do życzeń dołączył się również Przewodniczący Rady Miejskiej pan Kazimierz Warylak. Dyrektor Miejsko Gminnego Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Krajeńskim pani Urszula Brycka przedstawiła krótko sytuację oświaty i szkół w Gminie Kamień Krajeński oraz złożyła również życzenia z okazji dzisiejszego święta. 

 

Za szczególne osiągnięcia i wyjątkowe podejście do wykonywanego zawodu najlepsi nauczyciele otrzymali nagrody Burmistrza. W tym roku przydzielono cztery nagrody:  

  •  
  • - p. Krystynie Suchomskiej – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zamartem,
  •  
  • - p. Zdzisławowi Betin – nauczyciel wychowania fizycznego Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamieniu Krajeńskim,      
  •  
  • - p. Sławomirowi Borlik - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego im. I Armii Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim, 

 

- p. Mariuszowi Liss - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy.

 

 

Serdecznie gratulujemy.

 100_6355.jpg100_6358.jpg100_6359.jpg100_6368.jpg100_6372.jpg100_6376.jpg100_6381.jpg100_6382.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved