Wyniki VI edycji konkursu ekologicznego "PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU" Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
29.05.2013.

konkurs_ekologiczny_2011.jpg

28 maja zakończył się Konkurs Ekologiczny „Przyjaźni Środowisku” składający się z dwóch form. Pierwszy forma polegała na przygotowaniu pracy plastycznej pn. „Ziemia jest tylko jedna – dbajmy o nią” w formacie A3 w kategoriach: klas I-III szkół podstawowych, klas IV-VI szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych.

 

Wpłynęło ponad 130 prac plastycznych, z czego wyprano po trzy z każdej kategorii.

 

Nagrodzeni uczniowie:

Kategoria

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Szkoła

Klasy I-III szkół podstawowych

Angelika Lais

Ia

ZSP Kamień Kr.

Brajan Sprengel

I

SP Duża Cerkwica

Oliwia Felska

II

SP Zamarte

Klasy IV-VI szkół podstawowych

Natalia Borek

Vb

ZSP Kamień Kr.

Martyna Swakowska

IV

SP Duża Cerkwica

Agnieszka Gizińska

VI

SP Zamarte

Szkoły gimnazjalne

Aleksandra Foss

I

PG Kamień

Patrycja Drost

II

PG Kamień

Magdalena Nowicka

III

PG Kamień

 

Druga formą był sprawdzian z wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska, ochrony przyrody oraz nowych zasad odbioru i segregacji odpadów, który odbył się o 28.05.2013 r. godzinie 9.00

 

Wyniku sprawdzianu:

 

  - szkoły podstawowe:

 

Miejsce

Imię nazwisko i ucznia

Ilość punktów

Nazwa szkoły

I

Zofia Pasternacka

45

SP Kamień Krajeński

II

Paulina Parszyk

40

SP Duża Cerkwica

III

Agnieszka Gizińska

39

SP Zamarte

IV

Kacper Gbur

35

SP Kamień Krajeński

IV

Karolina Rajska

35

SP Zamarte

IV

Filip Drążkowski

35

SP Zamarte

VII

Oskar Wojtalewicz

34

SP Duża Cerkwica

VIII

Natalia Kilian

32

SP Zamarte

IX

Jakub Grzelka

30

SP Kamień Krajeński

 

 

- gimnazjum:

 

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Ilość punktów

Nazwa szkoły

I

Katarzyna Gwiździel

46

Gimnazjum Kamień Kr.

II

Monika Paliwoda

41

Gimnazjum Kamień Kr.

III

Marta Marcula

40

Gimnazjum Kamień Kr.

IV

Ewelina Romańczuk

39

Gimnazjum Kamień Kr.

V

Natalia Gappa

38

Gimnazjum Kamień Kr.

VI

Mariusz Narloch

37

Gimnazjum Kamień Kr.

 

             Najlepsi uczniowie z I i II formy konkursu oraz wszystkie szkoły otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Kamieniu,  Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamieniu Krajeńskim.

 

1.jpg     

2.jpg


                                          Nalepsi uczniowe ze szkół podstawowych3.jpg    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie z gimnazjum 

4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nalepsze prace plastyczne uczniów w kategorii klas I-III szkół podstawowych

 

5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nalepsze prace plastyczne uczniów w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych

 

 

 

 6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nalepsze prace plastyczne uczniów w kategorii szkół gimanzjalnych

 

7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pozostali uczestnicy konkursu - szkoły podstawowe

 

8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pozostali uczestnicy konkursu -gimnazjum

 

 

9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawieciele nagordzonych szkół

 

10.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved