VI edycja konkursu ekologicznego "PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU" Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
06.05.2013.

konkurs_ekologiczny_2011.jpgMiejsko Gminny Zespół Usług Oświatowych uprzejmie informuje, że została zainicjowana VI edycja konkursu ekologicznego pt. "Przyjaźni środowisku". Konkurs ten zgodnie z regulaminem składa się z dwóch form.

Konkurs obejmuje dwie różne formy:

1)  Sprawdzian z wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska, ochrony przyrody oraz nowych zasad odbioru i segregacji odpadów. (Test dla uczniów szkół podstawowych i test dla gimnazjalistów).

  2)  Prace plastyczne nt. „Ziemia jest tylko jedna – dbajmy o nią”.

 

Uczniowie mogą brać udział w jednej lub dwóch formach konkursu.

 


Konkurs „Przyjaźni środowisku” organizowany przy współpracy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamieniu Krajeńskim.


Prace plastyczne należy dostarczyć przez nauczycieli plastyki(sztuki) do dnia 24 maja 2013 r. do Miejsko Gminnego Zespołu Usług Oświatowych w kamieniu Krajeńskim, Plac Odrodzenia 3, 89-430 Kamień Krajeński, pok. 37.


Sprawdzian z wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska, ochrony przyrody oraz nowych zasad odbioru i segregacji odpadów. (Test dla uczniów szkół podstawowych i test dla gimnazjalistów) odbędzie się 28 maja 2013 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim. 

 

Regulamin Konkursu można pobrać tutaj .

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved