Zacznijmy od przedszkola Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
14.10.2009.
clip_image002.jpg   

Gmina Kamień Krajeński przystąpiła do realizacji projektu partnerskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki "Zacznijmy od przedszkola"

 

Projekt Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty,  9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej pn. „Zacznijmy od przedszkola"

będzie realizowany przez dwa lata tj.  od 1 września 2009 r. do 15 września 2011 r.  w sześciu gminach województwa kujawsko - pomorskiego (Górzno, Bartniczka, Włocławek, Rogowo, Sępólno Krajeńskie i Kamień Krajeński). Projekt jest realizowany dzięki podpisaniu porozumienia partnerskiemu z Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkół Katolickich w Częstochowie Oddział w Górznie. Głównymi celami projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w wieku 3-5 lat, ułatwienie dostępu do specjalisty - logopedy, podniesienie atrakcyjności zajęć poprzez wyposażenie w nowoczesne pomoce dydaktyczne.

  Koordynatorem projektu na terenie gminy Kamień Krajeński jest Miejsko Gminny Zespół Usług Oświatowych w Kamieniu Krajeńskim.

Na terenie Gminy Kamień Krajeński zostały utworzone trzy punkty przedszkolne: w Kamieniu Krajeńskim przy Przedszkolu Samorządowym, w Płociczu przy Szkole Podstawowej oraz  w Dąbrówce w budynku po byłej szkole podstawowej.

 p.baja_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Punkt Przedszkolny "Bajka" w Dąbrówce

 p._bajka_3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.bajka_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uroczystosć otwarcia Punktu Przedszkolnego "Bajka"  w Dąbrówce 15 września 2009 r.

 

 

logo_pokl.png

 

 

 

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved