Konkurs ekologiczny Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
12.03.2009.
    konkursekologiczny.jpg

Miejsko Gminny Zespół Usług Oświatowych uprzejmie informuje, że została zainicjowana II edycja konkursu ekologicznego pt. "Przyjaźni środowisku".  Przyponinamy, że konkurs ten zgodnie z regulaminem ma charakter trzyetapowy.

Pierwszy etap polega na zbieraniu odpadów plastikowych przez klasy IV - VI szkół podstawowych oraz klasy gimnazjalne w dniach od 1 lutego 2009 r. do 31 maja 2009 r.

Drugi etap ma charakter indywidualny i polega na zgłoszeniu po jednym uczniu z każdej klasy do konkursu pt. „Moja okolica". Pracę pisemną z zakresu ochrony środowiska najbliższej okolicy należy przesłać do Miejsko Gminnego Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Krajeńskim w terminie do dnia 22 maja 2009 roku.

Uczniowie najlepszych prac będą brali udział w trzecim etapie konkursu wiedzy o ochronie środowiska, który odbędzie się 2 czerwca 2009 roku.

Nagrody za udział i zajęte wysokie lokaty we wszystkich trzech etapach konkursu są bardzo cenne i zachęcamy do wzięcia  w nich udziału.

Konkurs „Przyjaźni środowisku” organizowany przy współpracy Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim, Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w w menu po lewej stronie "Pobierz pliki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved