Konkursy
Wyniki IX edycji konkursu ekologicznego "PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU" Drukuj
Konkursy
Redaktor: Joanna Miotk   
20.05.2016.


konkursekologiczny.jpgW Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim już po raz dziewiaty spotkali się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum na Gminnym Konkursie „Przyjaźni środowisku”. Celem konkursu jest promowanie wiedzy i umiejętności z zakresu ekologii, ochrony środowiska i przyrody oraz zasad odbioru i segregacji odpadów. Uczniowie naszych szkół wykonali prace plastyczne a 20 maja 2016 r. w Urzędzie Miejskim rozwiązali test oraz wprzygotowali plaktaty zachęcające do właściwego segregowania odpadów.

 

 

Czytaj całość
 
IX edycja konkursu ekologicznego "PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU" Drukuj
Konkursy
Redaktor: Joanna Miotk   
10.05.2016.

konkurs_ekologiczny_2011.jpgMiejsko Gminny Zespół Usług Oświatowych uprzejmie informuje, że została zainicjowana IX edycja konkursu ekologicznego pt. "Przyjaźni środowisku". Konkurs ten zgodnie z regulaminem składa się z dwóch form.

Czytaj całość
 
VIII edycja konkursu ekologicznego "PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU" Drukuj
Konkursy
Redaktor: Joanna Miotk   
12.05.2015.

konkursekologiczny.jpgMiejsko Gminny Zespół Usług Oświatowych uprzejmie informuje, że została zainicjowana VIII edycja konkursu ekologicznego pt. "Przyjaźni środowisku". Konkurs ten zgodnie z regulaminem składa się z dwóch form.

Czytaj całość
 
Wyniki VII edycji konkursu ekologicznego "PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU" Drukuj
Konkursy
Redaktor: Joanna Miotk   
12.06.2014.


konkursekologiczny.jpgW Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim już po raz siódmy spotkali się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum na Gminnym Konkursie „Przyjaźni środowisku”, który przygotował MGZUO w Kamieniu Krajeńskim. Celem konkursu jest promowanie wiedzy i umiejętności z zakresu ekologii, ochrony środowiska i przyrody oraz zasad odbioru i segregacji odpadów. Uczniowie naszych szkół zbierali nakrętki, wykonywali prace plastyczne a 10 czerwca w Urzędzie Miejskim rozwiązali test oraz wykonali zadanie praktyczne z zakresu właściwego segregowania odpadów.

 

 

Czytaj całość
 
VII edycja konkursu ekologicznego "PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU" Drukuj
Konkursy
Redaktor: Joanna Miotk   
12.05.2014.

konkursekologiczny.jpgMiejsko Gminny Zespół Usług Oświatowych uprzejmie informuje, że została zainicjowana VII edycja konkursu ekologicznego pt. "Przyjaźni środowisku". Konkurs ten zgodnie z regulaminem składa się z trzech form.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 19

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved