Aktualności
Idźmy do wyborów! Pieniądze na place zabaw czekają ! Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
15.11.2010.

plac_zabaw.jpg 

Urząd Marszałkowski w Toruniu ogłasza konkurs dla lokalnych społeczności, które najbardziej serio potraktują udział w wyborach samorządowych 21 listopada. W obwodach o największej frekwencji głosowania wiosną przyszłego roku stanie pięć ufundowanych przez samorząd województwa placów zabaw.

Czytaj całość
 
XIII edycję Konkursu - Akcji - Zamień puszki na pieniądze Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
10.11.2010.

 puszki.jpg

KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ OGŁASZA
XIII edycję Konkursu - Akcji „Zamień puszki na pieniądze”

Czytaj całość
 
Wypłata stypendium szkolnego 18 listopada 2010 r. Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
10.11.2010.
 

pienidze.jpgWypłata stypendium szkolnego za miesiące wrzesień - październik 2010 r. odbędzie się dla wszystkich beneficjentów  18 listopada 2010 r. 

 Od 16 listopada 2010 r. można odbierać decyzje na okres od 01.09.2010 do 30.06.2011 w pok. nr 36 od poniedziałku do piatku w godzinach od 7.30 do 15.30
Z
pobranej kwoty należy rozliczyć się do dnia 10 grudnia 2010 r.

 
Dzień Edukacji Narodowej Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
14.10.2010.
 

bukiet_roze.jpgSzanowni Nauczyciele,

Dyrektorzy i Pracownicy Edukacji,
Szkół Gminy Kamień Krajeński

 

 

       Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Państwa praca i wysiłek mają głęboki sens, a ich prawdziwa wartość jest ponadczasowa i uniwersalna. Edukacja jest jednym z najważniejszych etapów stawania się dojrzałym obywatelem i człowiekiem. Dzisiejsze święto jest jedną z okazji wyrażenia Państwu uznania i wdzięczności za pasję i poświęcenie, a także za pokonywanie trudności oraz  pozytywne motywowanie uczniów do stawania się lepszymi, poprzez pokonywanie własnych słabości.

 

Życzymy Państwu, aby praca w oświacie była źródłem wielu radości,  wzruszeń, chwil - które zapadają w pamięć dodają sił i wzmacniają, a także była zawsze powodem do dumy i owocowała osiągnięciami zarówno własnymi jak i podopiecznych


                           Z wyrazami szacunku i poważania

                                 

                                                                     Pracownicy Miejsko Gminnego

                                                                       Zespołu Usług Oświatowych

                                                                           w Kamieniu Krajeńskim

 
Wręczenie nagród Burmistrza Kamienia Krajeńskiego Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
13.10.2010.

herb_miasta_kamien_a.jpg

 

13 października 2010 r. w przededniu Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w na sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim spotkanie Burmistrza miasta Wojciecha Głomskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Kazimierza Warylaka oraz Dyrektora Miejsko Gminnego Zespołu Usług Oświatowych Władysława Dobbera  z nauczycielami i pracownikami oświaty w Gminie Kamień Krajeński.

 

Czytaj całość
 
Wiem i potrafię II Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
04.10.2010.

logo.jpgOd 1 października 2010 r. rozpoczyna się druga edycja  projektu partnerskiego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych. W projekcie partnerskim ja w poprzednim roku szkolnym bierą  udział gminy z powiatu sępoleńskiego: Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Sośno i Kamień Krajeński.  

Czytaj całość
 
V edycja programu - Szkoła bez przemocy Drukuj
Redaktor: Joanna Miotk   
03.09.2010.

nowy_obraz.png

Ruszyła  V edycja programu społecznego „Szkoła bez przemocy”, która rozpoczyna się wraz z nowym rokiem szkolnym 2010/2011. Głównym celem Programu jest zwiększanie poziomu świadomości tak ważnego społecznie problemu, jakim jest przemoc szkolna oraz dostarczanie szkołom systemowych narzędzi umożliwiających skuteczne zapobieganie wzrostowi przemocy i agresji w szkołach.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 97 - 108 z 151

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved